Masyvūs papuošalai dažnai matomi dizainerių kolekcijų pristatymuose ir yra vienas iš svarbiausių akcentų. Žmonės, pirmenybę teikiantys masyviems papuošalams, yra individualistai, drąsūs, kūrybingi. Tai tikri bohemos atstovai! Žodis „kuklumas“ sunkiai dera su masyviais papuošalais. Dideli, sunkūs vėriniai, apyrankės, auskarai naudojami, norint sukurti stiprios asmenybės įvaizdį. Ypač įspūdingai atrodo mediniai tokio stiliaus papuošalai – pasakoja papuosalurojus.ltVadovas Evaldas.

Kai kalbame apie masyvius papuošalus, tai nejučia prisimename filmus, kuriuose rodomas laukinių genčių gyvenimas. Tų žmonių gyvenimas pilnas tam tikrų ritualų ir įvaizdis vaidina svarbų vaidmenį. Paprastai ritualų dalyviai būna apsikarstę moliniais ar akmeniniais karoliais, galvą puošia plunksnomis, į ausis įsiveria gigantiškus žiedus, turi netgi metalinių pakabukų. Šie žmonės tiki, kad tokie papuošalai gali saugoti nuo piktųjų dvasių ir šiaip padėti gyvenime. Gal todėl ir šiuolaikinį žmogų masyvūs papuošalai traukia savo energetika.
19a. pradėta masiškai gaminti papuošalus. Šis amžius pasižymėjo ir ypatinga meile masyviems papuošalams. Dar ne taip seniai ir postsovietinėje erdvėje naujieji turtuoliai nevengė demonstruoti savo galios, nešiodami didžiulius auksinius kryžius ant kuo storiausių grandinėlių (tksliau būtų grandinių)….
Ir nors pasaulyje nėra tokio dizainerio, kuris savo kolekcijoje neturėtų masyvių papuošalų, ir ant smulkučių manekenių jie atrodo pribloškiamai įspūdingai, eilinei moteriai reiktų tokio stiliaus papuošalus rinktis itin atsargiai.

Psichologai sako, kad sunkus papuošalas byloja apie sunkią gyvenimo naštą, kuri slegia tokio daikto savininkę. Kaip ten bebūtų, bet masyvumas gal ir demonstruoja stiprią asmenybę, tačiau aplinkiniams tai sukelia tam tikrą baimę, norisi išlaikyti tam tikrą atstumą nuo taip pasidabinusio žmogaus. Moterims tikrai tai nėra pats tinkamiausias būdas pasipuošti. Juk papuošalų paskirtis yra padaryti vaizdą patrauklų, malonų akiai ir tuo pačiu psichologiškai palankiai nuteikti šalia esančius. Ir jei jau norite sužavėti kokį vyriškį, tai turite gigantiškų papuošalų atsisakyti. Vyrai pasąmoningai jaučia siunčiamus stiprios asmenybės, su kuria nebus lengva ir gera, ar problemų turinčios asmenybės, su kuria vėlgi laukia analogiška situacija, signalus.
Juo labiau, kad paskutiniu metu mados pasaulyje stebima minimalizmo tendencija. Kuklūs papuošalai, vos ryškesnė viena kita spalva ar detalė, tikrai padės sukurti trokštamą stilingą įvaizdį.